برگزاری همایش ایمنی موتوسوران ویژه پاکبانان سمنانی

  • ۲۷ آبان ۱۳۹۹
  • ۴۱۸ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبر داد:

برگزاری همایش ایمنی موتوسوران ویژه پاکبانان سمنانی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از برگزاری همایش ایمنی موتوسوران ویژه پاکبانان سمنانی در هفته ایمنی حمل ونقل خبرداد.

حمیدرضا پیوندی در تشریح این خبر گفت:این همایش صبح امروز ویژه نیروهای خدوم وزحمتکش پاکبان در بوستان نشاط با مشارکت سازمان سیماومنظر فضای شهری،پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان ،فرماندهی نیروی انتظامی و اداره کل حمل ونقل استان سمنان برگزار شد.

در ادامه این همایش رئیس پلیس راهور درخصوص ایمنی کار در هفته ایمنی حمل ونقل اینگونه بیان داشت: با رعایت مقررات راهنمایی ورانندگی و اصول ایمنی همچون استفاده از جلیغه ولباس شب رنگ و کلاه ایمنی ویژه موتورسیکلت سواران در محل کار مورد بحث قرارگرفت ‌که ۸۰ صدمات به سر با استفاده از کلاه ایمنی کاهش می یابد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان عنوان کرد: یکی از اهداف عمده سازمان مدیریت پسماند تکریم ،رضایت و سلامت این قشر زحمتکش است که در راستای تحقق این اهداف، ۲۰۵پاکبان سمنانی بصورت سالانه در سه نوبت و با دو واکسن هپاتیت ب و واکسن توأم علیه سه بیماری هپاتیت ب، کزاز و دیفتیری واکسینه می شوند و درپویش ملی کنترل فشار شرکت کرده ودر دو رشته فوتسال و شنا سه روز در هفته سالن و استخر در اختیار آنان می باشد و با بمنظور ارتقاء ایمنی کار وحفظ سلامت آنان باتوجه به شیوع کرونا غربالگری و بصورت هفتگی ماسک ،دستکش وژل ضدعفونی دریافت می کنند.

این مقام مسیول درپایان ضمن قدردانی از حضور مدعوین و همکاری شایان پلیس راهور استان سمنان و سازمان سیماو منظر فضای شهری خاطر نشان کرد:دراین همایش باشکوه از سیکلت سواران پس از اتمام توضیحات تکمیلی درخصوص مقررات کامل راهنمایی ورانندگی ؛ در پایان به قید قرعه کلاه ایمنی به ۲۵ پاکبان و ۲۵نیروی خدماتی سازمان سیماومنظر شهری هدیه داده شد.