برگزاری نخستین نشست هم اندیشی قرارگاه ترويجی-فرهنگی شهرداری سمنان

  • ۲۰ شهریور ۱۴۰۱
  • ۱۰۸ بازدید

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری سمنان گفت:

برگزاری نخستین نشست هم اندیشی قرارگاه ترويجی-فرهنگی شهرداری سمنان

نخستین نشست هم اندیشی دبیران کارگروه های قرارگاه فرهنگی ترویجی شهرداری سمنان به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری تشکیل شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، قاسم ملکدار در این نشست با تاکید بر جلوگیری از فعالیت ها و موازی کاری و تعدد ساختارهای فرهنگی، اظهار کرد: تشکیل این قرارگاه باعث می شود تا فعالیت های فرهنگی ترویجی در قالب کارگروه های هفت گانه شامل اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر، عفاف و حجاب، آسیب شناسی اجتماعی، ورزشی، حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و ایثار و شهادت با دبیرانی که برای آن تعیین شده است، در ارتباط با کمیته های مربوطه ذیل این قرارگاه در سازمان ها و مناطق در ساختاری یکپارچه و منسجم برنامه ریزی و فعالیت کنند.

وی افزود: این اقدام باعث می شود تا علاوه بر ایجاد روحیه کار گروهی و جمعی در شهرداری، برنامه های ترویجی و فرهنگی شکل منظم و متمرکزی بگیرد. ضمن اینکه فعالیت کمیته های مربوط توسط دبیران کارگروه ها رصد شده و جزو فعالیت سازمانی پرسنل تلقی می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری با اشاره به ملزم بودن دبیران کارگروه ها برای ارائه گزارش در جلسات هفتگی قرارگاه فرهنگی ترویجی شهرداری مرکز ، خاطر نشان کرد: تصمیم گیری ها و برنامه ریزی هایی که در قرارگاه فرهنگی ترویجی شهرداری صورت می گیرد، باید در سطح مناطق و سازمان ها توسط کمیته ها عملیاتی شود و گزارش آن به صورت مستمر در قالب جلسات هماهنگی ارائه شود.

در این جلسه دبیران کارگروه ها در خصوص اهمیت تشکیل و جدیت در اهداف قرارگاه ترويجی فرهنگی شهرداری و برنامه ریزی در راستای اهداف این قرارگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند.