برگزاری روز بازار در شهر سمنان

  • ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
  • ۱۶۸۸ بازدید

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری سمنان خبر داد:

برگزاری روز بازار در شهر سمنان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری سمنان از برگزاری روز بازار در روز سه شنبه خبر داد.

مدیرعامل سازمان ساماندهی از برپایی سه شنبه بازار در شهر سمنان خبر داد و گفت این بازار با هدف ساماندهی و کنترل دست فروشان و دوره گردها در شهرستان سمنان برپا شده است.

افضلی افزود: با برگزاری این روز بازار در شهر سمنان و استقبال خوب همشهریان از این بازار و برپایی چند روز بازار در روزهای دیگر هفته این سازمان در تلاش است با هماهنگی با ارگانهای مربوطه نسبت به راه اندازی روز بازارها در دیگر نقاط شهر برای دسترسی همشهریان و سهولت در خرید اجناس مورد نیاز آنها را در دست اقدام دارد.

وی در ادامه عنوان کرد: محل های برپایی و ساعات فعالیت روز بازارها در شهر سمنان در روز شنبه مسکن مهر صنعتی ساز (مدیران)، سه شنبه مسکن مهر سنتی ساز میدان نور، روز چهارشنبه ضلع شمالی پارکینگ پارک شقایق که از ساعت ۸ صبح تا ۲۱ برپا خواهد بود.

مدیرعامل سازمان سازمان ساماندهی در پایان یادآور شد: همشهریان عزیز می‌توانند در صورت مشاهده تخلفات با بازرسان مستقر در روز بازارها شکایات خود را اعلام نمایند تا در محل شکایات مورد بررسی قرار گیرد.