برگزاری دوره آموزشی برای آتش نشانان سمنانی

  • ۱۶ تیر ۱۴۰۰
  • ۲۱۷ بازدید

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد:

برگزاری دوره آموزشی برای آتش نشانان سمنانی

دوره آموزشی تخصصی کار در ارتفاع ، حمل مصدوم و نجات با طناب درآتش نشانی سمنان برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: دوره آموزشی کار در ارتفاع و نجات با طناب روز گذشته با حضور نزدیک به بیش از ۵۰ نفر از آتش نشانان شهر سمنان در سازمان آتش نشانی سمنان برگزار شد.

سعید اسمعیل پورگفت: با توجه به افزایش روز افزون ساخت و ساز ساختمانهای بلند مرتبه و امر مهم امدادرسانی و اطفاء حریق و نجات افراد در هنگام مواجه با حوادث آتش سوزی و محبوسی در ساختمانهای بلند ، سازمان آتش نشانی سمنان با استفاده از مربیان خبره در امر آموزش از سازمان آتش نشانی سمنان این دوره آموزشی را که یکی از دوره های تخصصی ارتقاء شغلی آتش نشانی می باشد برگزار کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: هدف اصلی و مهمترین بحث مطرح شده در این دوره آموزشی باز آموزی کار در ارتفاع و اصول نجات مصدومین از ارتفاع بوسیله تجهیزات امداد و نجات در آتش نشانی و … می باشد.

رئیس سازمان آتش نشانی درپایان گفت: این دوره به همت سازمان آتش نشانی به مدت ۱ روز و به صورت عملی از ساعت ۸ الی ۱۴ ظهر سه شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ برگزار و در پایان به شرکت کنندگان در این دوره گواهینامه پایان دوره آموزشی اعطا خواهد شد.