برگزاری دوره آموزشی آنلاین طراحی نما

  • ۲۸ مهر ۱۳۹۹
  • ۴۰۹ بازدید

برگزاری دوره آموزشی آنلاین طراحی نما

طبق برنامه اعلام شده، به همت معاونت شهرسازی شهرداری سمنان و سازمان نظام مهندسی استان سمنان، دوره آموزشی آنلاین طراحی نما در ۲۳ و ۲۴ ام مهر ماه برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، ابوالفضل ملحی معاون شهرسازی و معماری شهرداری سمنان، گفت: آموزش در زمینه طراحی سیما و منظر از اولویت های نیل به اهداف کمیته نما می باشد لذا با پیگیری مدیر معماری و شهرسازی، این دوره با همکاری سازمان نظام مهندسی طی دو روز برگزار شد.

وی ضمن قدردانی از همکاری سازمان نظام مهندسی در این راستا،همراهی شهرداری و نظام مهندسی را از ارکان اصلی موفقیت در بهبود و ارتقای کیفی سیما و منظر شهری برشمرد.

مدیر شهرسازی و معماری شهرداری سمنان در خصوص دوره برگزار شده گفت: به دلیل شیوع کرونا مجبور به برگزاری دوره به صورت آنلاین شدیم که انشالله با از بین رفتن این ویروس و برگشت به شرایط عادی، برای ارتقای بیشتر دانش نمای مهندسان طراح، برگزاری دوره های حضوری و کارگاه های آموزشی در دستور کار کمیته نما قرار خواهد گرفت.

گفتنی است مدرس این دوره، آقای مهندس محمد مهدی عابدی، کارشناس ارشد شهرسازی و طراحی شهری و عضو کمیته نمای شهرداری تهران بودند.