برگزاری جلسه کمیته آمادگی عملیات زمستانه

  • ۲۱ آبان ۱۴۰۱
  • ۵۶ بازدید

معاون خدمات شهري شهرداری سمنان خبر داد:

برگزاری جلسه کمیته آمادگی عملیات زمستانه

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، جلسه کمیته آمادگی عملیات زمستانه با حضور معاون خدمات شهري ،معاونین و مدیران شهری در سالن شهید بابایی شهرداری سمنان برگزار شد.

خالصی دوست ضمن اشاره به لزوم آمادگي براي فصول سرد سال بر لزوم بررسي وقايع سالهاي گذشته و پيش گيري از وقوع حوادث ناشي از سردي هوا و باران و برف معاونين خدمات شهري مناطق گزارشي از انهار لايروبي شده طي هفته گذشته ارائه نمودند.

رئيس سازمان مديريت پسماند به آمادگي كامل نيروهاي آن سازمان براي پاكسازي جوي ها و معابر، رفع آبگرفتگي هاي احتمالي اشاره نمود و عنوان کرد: تجهيزات مورد نياز كارگران از فوریت های سازمان می باشد و سازمان پسماند و سازمان سیما و منظر شهری نسبت به هماهنگي تامين نيروهاي كمكي در فصل سرد و بارندگي تحت نظارت خدمات شهري اقدام نمايند.

قاسمی رئيس سازمان سيما منظر ضمن اشاره به كاهش نيروهاي مشغول در واحد آبياري از ابتداي آبان ماه بر بكارگيري نيروهاي آزاد شده براي هرس درختان اشاره نمودند.

در پایان مقرر شد :معاونين خدمات شهري مناطق نسبت به بازديد و بررسي نقاط پر مخاطره و اتخاذ تمهيدات لازم در خصوص لايروبي مستمر انهار و سپتينك ها، كانالهاي عرضي، حفر و لايروبي چاه هاي جذبي، اصلاح و بازگشايي كانالها و … و همچنين جمع آوري مصالح و نخاله هاي ساختماني در سطح معابر اقدام لازم بعمل آيد و همچنین به جهت آمادگي ماشين آلات مقرر شد سرويسها و بازديدهاي دوره اي مستمر از ماشين آلات و تجهيزات صورت گيرد.