برگزاری جلسه هیئت مدیره با حضور معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان

  • ۸ مرداد ۱۴۰۱
  • ۱۲۴ بازدید

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سمنان گفت:

برگزاری جلسه هیئت مدیره با حضور معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان

جلسه هیئت مدیره سازمان که در دفتر معاونت خدمات شهری با حضور خانم راستگو، معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان برگزار گردید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،علیرضا جندقی در برگزاری این نشست ، با هدف ایجاد اشتغال حمایت از اقشار مختلف گفت: حمایت از اقشار بی سرپرست، بدسرپرست، صاحبان مشاغل خانگی در جهت بیکاری، پیشگیری و کنترل آسیب ها و معضلات اجتماعی با استفاده از پتانسیل و ظرفیت های موجود سازمانی در جهت کمک به اقشار کم درآمد و در معرض آسیب های اجتماعی، اقتصادی بود که در این راستا مورد بحث و تبادل نظر واقع گردید.

وی عنوان کرد: گزارش کاملی از اقدامات و فعالیت های سازمان از سال گذشته تاکنون که توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی به مرحله اشتغال توسط تولیدکنندگان، زنان بی سرپرست، خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی که از دستگاه های ذی ربط پیگیری شده اند را تشریح نمودند.

پس از پایان جلسه، بازدید میدانی از بازارچه تنظیم بازار کومش، فروشگاه سبزیران، واحد تولیدی رشته های موادغذایی، بازارچه ولایت شهرک بهاران و واحد نانوایی جدیدالاحداث مسکن مهر، بازارچه عرضه مستقیم میوه و تره بار و محصولات غذایی و ترکیبی معلم و کمپ اقامتی زائر توسط معاون دادستانی مورد بازدید قرار گرفت.