برگزاری جلسه هماهنگی جهت اجرای طرح های زیباسازی در سطح شهر سمنان

  • ۸ بهمن ۱۳۹۸
  • ۷۳۹ بازدید

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان خبر داد ؛

برگزاری جلسه هماهنگی جهت اجرای طرح های زیباسازی در سطح شهر سمنان

سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان گفت؛ امسال طرح استقبال از بهار به منظور هویت بخشی و زیبا سازی شهر با جدیت و خلاقیت بیشتری انجام خواهد شد، بر همین اساس جلسه مشترکی با معاونت زیباسازی سازمان و مسئول دبیرخانه دائمی زیبا سازی برگزار گردید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سید محمد قاسمی سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان گفت؛ زیبا سازی منظر شهری یکی از عوامل مهم در کسب رضایت مردم است و به همین دلیل از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

قاسمی افزود : در این جلسه درخصوص تعمییر و بازسازی المان های نوروز سال های گذشته و پی گیری ساخت المان های جدید و نصب ان در سطح شهر جهت استقبال از نوروز ۹۹ در این جلسه مطرح شد.

وی خاطر نشان کرد: در این جلسه مقرر شد بررسی های نهایی و طرح تکمیلی سازه که تاثیر به سزایی در زیبای سیما و منظر شهری دارد به اجرا گذاشته شود.

قاسمی در پایان با استقبال از نظرات هنرمندان و نخبگان در راستای زیبا سازی شهر گفت؛ صاحب نظران و هنرمندان در عرصه زیباسازی شهر می توانند با مراجعه به واحد دبیرخانه دائمی زیباسازی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان طرح های جدید و ویژه خود را به ما ارائه دهند و همکاران ما در این زمینه باشند.