برگزاری جلسه تعامل و همکاری آتش نشانی سمنان و نیروی انتظامی درخدمت رسانی شایسته به مردم

  • ۲۴ شهریور ۱۴۰۰
  • ۷۱۰ بازدید

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد:

برگزاری جلسه تعامل و همکاری آتش نشانی سمنان و نیروی انتظامی درخدمت رسانی شایسته به مردم

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان آتش نشانی گفت ؛ جلسه تعامل و هماهنگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان با نیروی انتظامی شهرستان سمنان در خصوص ایمنی و همکاری بیشتر در خصوص آموزش و عملیات ، فناوری ، آمادگی و اقدام آتش نشانی در هنگام اعلام از سوی ناجا در زمان بروز حوادث طبیعی و غیر طبیعی در روز دوشنبه ۲۲ شهریور ماه با حضور جناب سرهنگ گیلوری جانشین پلیس شهرستان سمنان در محل دفتر رئیس سازمان آتش نشانی سمنان برگزار شد.

وی در ادامه گفت ؛ در این جلسه بر تعامل بیشتر ۱۱۰ و ۱۲۵ و ارائه خدمات هر دو نهاد با توجه به اینکه هدف پلیس برقراری امنیت و هدف آتش‌نشانی برقراری ایمنی در جامعه است که هر دو خدمت‌رسانی به مردم را انجام می‌دهند در بعضی از موارد پلیس به تنهایی قادر به حل مشکلات مردم نیست و تعامل نهادهایی همچون آتش نشانی و پلیس امری ضروری است تاکید گردید.

سعید اسمعیل پور خاطرنشان کرد: همکاري و تعامل آتش نشانی و نيروی انتظامی در خدمت رسانی شايسته به مردم ضروری و نتيجه بخش است.

رئیس سازمان آتش نشانی با قدرداني از خدمات ناجا در برقراری نظم و امنيت، اظهار کرد: پشتيبانی پليس قوت قلبی برای آتش نشانان و اجرای موفق مأموريت های سازمان آتش نشانی است.

وی در ادامه یادآور شد : تعامل بسيار خوب آتش نشانی و نيروی انتظامی فرصت مغتنمی را فراهم آورده است تا بسياری از مشکلات را حل کنيم.

اسمعیل پور در پايان از آمادگی کامل مجموعه آتش نشانی جهت همکاری با نيروی انتظامی در اجرای موفق مأموريت ها خبر داد و افزود: در شرايط عادي و قبل از بروز بحران و حادثه تشکيل نشست های مشترک و اتاق فکر در کنار فرهنگ سازي امر مهم و ضروری في ما بين دو دستگاه است که نيروی انتظامی در اين حوزه هميشه پيش قدم بوده و اقدامات کارکنان خدوم اين نيرو هدفمند و اثرگذار بوده است.