برگزاری جلسه آموزش زیرسامانه پشتیبانی سیستم های رایانه ای شهرداری

  • ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
  • ۴۱ بازدید

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان خبر داد:

برگزاری جلسه آموزش زیرسامانه پشتیبانی سیستم های رایانه ای شهرداری

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان از راه اندازی بخش پشتیبانی سیستم های رایانه ای در سامانه جامع منابع سازمانی شهرداری سمنان خبر داد.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان گفت: شهرداری یکی از نهاد های بسیار مهمی می باشد که می بایست بمنظور اهداف و وظایفی که دارند در حیطه ی ارتباط با شهروندان و کارکنان خود بخوبی عمل کنند. با توجه به گستردگی خدمات شهرداری ایجاد یکپارچگی بین واحدهای مختلف شهرداری یکی از نیاز های اساسی می باشد و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان برای نیل به این هدف اقدام به طراحی و توسعه سامانه یکپارچه مدیریت و برنامه ریزی منابع سازمانی که شامل، مدیریت اطلاعات منابع انسانی، دارایی های فیزیکی، انبار و تدارکات، ارتباطات، آرشیو، روابط عمومی، امور رفاهی و … می باشد نموده است.

وحید پرویزی با اعلام این خبر گفت: یکی از اهداف این سامانه پوشش نیازهای نرم افزاری و زیرساخت پردازشی تمامی بخشهای تخصصی شهرداری سمنان می باشد و تلاش بر این است که همه موارد کاری مربوط به سازمان ها و واحد های مختلف شهرداری در این سامانه پیش بینی شود.

پرویزی در خصوص این سامانه گفت: در این فاز از سامانه که شامل امکانات مربوط به مدیریت اطلاعات سیستم های رایانه ای شامل مشخصات کامل سیستم و کاربران آن می باشد و کارکنان محترم می توانند با استفاده از QR Code های نصب شده بر روی کامپیوترها یا از طریق کار پوشه پرسنلی خود درخواست رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری رایانه خود را ثبت و پیگیری نمایند. با توجه به راه اندازی این قابلیت کارشناسان پشتیبانی سازمان فناوری و راهبران فناوری اطلاعات در مناطق و سازمانها از طریق پیامک دریافتی در خصوص پشتیبانی در سریعترین زمان به رفع مشکل اقدام خواهند نمود و کیفیت و سرعت پاسخگویی خدمات پشتیبانی قابل رصد خواهد بود.