برگزاری جشنواره گل وگیاه در پارک شقایق

  • ۲۹ خرداد ۱۴۰۱
  • ۱۴۱ بازدید

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان خبر داد:

برگزاری جشنواره گل وگیاه در پارک شقایق

به گزارش مدیریت ارتباطات وامور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری سمنان گفت:این سازمان با مشارکت مدیریت بانوان و خانواده شهرداری، جشنواره گل و گیاه به مناسبت روز جهانی گل درروز چهارشنبه مورخ ۲۵ خرداد۱۴۰۱در پارک شقایق برگزار شد .

قاسمی بیان کرد :در این مراسم که با حضور اعضای شورای شهر ،شهردار ،معاونین و روسای سازمانهای شهرداری و با استقبال کم نظیر مردم شهر اخلاق برگزار شد و در کنار برنامه های شاد و متنوع ، غرفه های مخصوص کودکان ،غرفه های گل و گیاه و کارگاه آموزشی برپا گردید .

وی گفت: در ادامه این مراسم از دو نفر از “شهروندان سبز ” و تعدادی از نیروهای نمونه این سازمان نیز تقدیر به عمل آمد. در ابتدای مراسم اعضای شورای شهر و شهردار سمنان ضمن تبریک روز جهانی گل خواستار مشارکت بیشتر شهروندان سمنانی در حفظ و نگهداری فضای سبز شهری شدند.

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان در حاشیه این مراسم ضمن خیر مقدم به مدعوین و شهروندان و تشکر از استقبال مردم گفت؛ این برنامه در راستای گرامیداشت روز جهانی گل ، ترویج حفظ و نگهداری فضای سبز و ایجاد شادی برای عموم مردم برگزار شده است