برگزاری جشنواره ورزشی با عنوان “نیرو، نشاط و همدلی” درپارک های سطح شهر

  • ۱۴ تیر ۱۳۹۹
  • ۲۰۷۵ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد؛

برگزاری جشنواره ورزشی با عنوان “نیرو، نشاط و همدلی” درپارک های سطح شهر

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری جشنواره ورزشی ویژه خانواده ها با محوریت محلات در پارک های سطح شهر سمنان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با اعلام این خبر افزود: با توجه به شیوع کرونا و لزوم رعایت موازین بهداشتی، این جشنواره با اجرای پروتوکول های بهداشتی در سطح شهر سمنان آغاز گردید.

عباس بابایی با بیان اینکه این جشنواره با عنوان نیرو، نشاط و همدلی هر ماه درپارک های سطح شهر جهت ایجاد نشاط اجتماعی در بین شهروندان برگزار می شود، اظهار داشت: در این مسابقات رشته های مختلف ورزشی شامل دارت، روپایی، پنالتی، هفت سنگ مهارتی و تنیس روی میز اجرا می شود.

وی در ادامه بیان کرد: پارکها در ایام تابستان مملو از شهروندان است که می توان با برگزاری اینچنین جشنواره هایی گامی مهم در راستای تقویت روحیه شادی و نشاط و به منظور حفظ سلامت جسم وروحیه شهروندان به عنوان سرمایه های اجتماعی برداشت.

بابایی با اشاره به اینکه اولین مسابقات ورزشی ویژه خانواده ها در پارک شقایق اجرا شد، تصریح کرد: در این جشنواره که با استقبال خوب شهروندان مواجه شدبا اجرای مسابقات متنوع ازجمله دارت خانوادگی و روپایی(فوتبال) ادامه یافت در پایان مسابقات در بخش دارت خانوادگی، مرتضی کاظمیان و مهرو امیر نژاد اول ،امین و محمد میراج دوم و سینا صندوق دار و مرتضی کاظمیان سوم شدند.

همچنین در مسابقه روپایی(فوتبال)، خانواده کوهساران به مقام اول دست یافتند و خانواده های اسلامی و احمدی به ترتیب بر سکوی دوم و سوم این مسابقات ایستادند.

درپایان نیز به نفرات برتر هدایی تقدیم شد.