برگزاری تور رسانه ای خبرنگاران و اصحاب رسانه در شهرداری سمنان

  • ۲۹ مرداد ۱۴۰۱
  • ۹۰ بازدید

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان خبر داد:

برگزاری تور رسانه ای خبرنگاران و اصحاب رسانه در شهرداری سمنان

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان از برگزاری تور رسانه‌ای بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری سمنان با هدف اطلاع‌رسانی خبرنگاران رسانه ها و شهروندان از پروژه‌های عمرانی شهرداری و همچنین پیشرفت فیزیکی پروژه ها خبر داد .

علی اکبر بنی اسدی در گفتگو با ایمنا و در حاشیه بازدید خبرنگاران از پروژه های شهری گفت : خبرنگاران به عنوان سفیران اطلاع رسانی ، رسالت خطیر اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و بصیرت افزایی را بر عهده دارند و با ابزار رسانه ، ضمن پیگیری مشکلات جامعه ، می‌توانند موجبات تعالی، پیشرفت و بالندگی جامعه را فراهم آورند.

بنی اسدی افزود : به منظور آشنایی خبرنگاران با فعالیت ها و پروژه های عمرانی شهرداری تور رسانه‌ای با حضور تعدادی از خبرنگاران ، علی اکبر باغبان مدیر پروژه های عمرانی شهرداری و تعدادی دیگر از مسئولین شهرداری برگزار شد که در این برنامه خبرنگاران از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه های نیمه تمام و اولویت‌دار شهرداری قرار گرفتند.

وی نقش اصحاب رسانه را در تحول و پیشرفت شهر مهم ارزیابی کرد و گفت: اطلاع رسانی موثر و بیان واقعیت ها به شهروندان و فرهنگ سازی اهمیت کار اهالی رسانه را در شهر روشن می‌کند.

به گزارش ایمنا، نمایندگان خبرگزاری ها و خبرنگاران از تصفیه خانه فاضلاب شهری ، تقاطع غیرهمسطح شهید حاجی سلطانی (پل روزیه) ، تقاطع غیرهمسطح میدان امام حسن (ع) ، سامانه های سمنان من و معراج بازدید کردند .