برگزاری آزمون” پویش اول هفته را با قوانین آغاز کنیم ” برای کارکنان شهرداری سمنان

  • ۸ آذر ۱۴۰۱
  • ۷۷ بازدید

دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان و مجری” پویش اول هفته را با قوانین آغاز کنیم” خبر داد:

برگزاری آزمون” پویش اول هفته را با قوانین آغاز کنیم ” برای کارکنان شهرداری سمنان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، علی یزدانیان مجری “پویش اول هفته را با قوانین آغاز کنیم” در شهرداری سمنان با اعلام خبر برگزاری این آزمون، گفت: با توجه به اینکه آموزش در سازمان‌ نه تنها امر مهمی است، بلکه بسیار لازم و حیاتی می‌باشد و توانمندسازی و ارتقای دانش، بینش و نگرش کارکنان از اهمیت زیادی برخوردار است، لذا با مشورت معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری مقرر شد در قالب پویشی به نام “اول هفته را با قوانین آغاز کنیم”، موضوعاتی در زمینه های حقوقی، شهر سازی و … هر هفته شنبه برای کارکنان ارسال شود.

وی افزود: کارمندی که آموزش‌های لازم را دریافت می‌کند قادر است کارهای خود را با توانایی بیشتری به انجام برساند. آموزش باعث می‌شود تا کارمندان درک بیشتری نسبت به مسئولیت‌های خود داشته باشند و به نوبه خود باعث ایجاد اعتماد به نفس شوند. اعتماد به نفس در کارمندان باعث افزایش عملکرد کلی در آن‌ها خواهد شد و این موضوع می‌تواند به نفع مجموعه شهرداری باشد.

یزدانیان با بیان اینکه آموزش در محل کار فرایندی بسیار با اهمیت برای سازمان است، تصریح کرد: آموزش علاوه بر تاثیر مستقیم در سازمان که باعث پیشرفت در بخش های مختلف است، باعث می شود تا کارمندان پیشرفت کنند و در نتیجه همین پیشرفت، باعث بالا رفتن انگیزه آنها برای انجام وظایف محوله می شود.

مجری این پویش در پایان گفت: جهت ارزيابي کارکنان از میزان توجه و اهمیت به “پویش اول هفته را با قوانین آغاز کنیم” مقرر شد همزمان با ارسال هر فصل از موضوعات ارائه شده، آزمونی بین کارکنان‌ برگزار شود و بین کارکنانی که پاسخ صحیح به کل سوالات را داده باشند، به قید قرعه به ۱۰ نفر جوایزی همراه با لوح تقدیر اهدا شود.