برندگان مسابقه دخترها بابایی هستند معرفی شدند

  • ۱۲ تیر ۱۳۹۹
  • ۱۴۵۳ بازدید

مشاور شهردار سمنان در امور بانوان:

برندگان مسابقه دخترها بابایی هستند معرفی شدند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مشاور شهردار سمنان در امور بانوان گفت: مسابقه دخترها بابایی هستند در راستای ایجاد صمیمیت بیشتر بین پدران و دختران ، بیان احساسات و عواطف پدرانه و ایجاد نشاط خانوادگی برگزار شد.

سمیه قاسمی تصریح کرد: در این مسابقه قرار شد تا پدران که کمتر به بیان و ابراز احساسات و عواطف نسبت به دخترانشان می پردازند ، در جملاتی کوتاه دوست داشتنی ترین و عاشقانه ترین جملات خود را نثار دخترانشان کرده و تصویری یک دقیقه ای از این ابراز احساسات ارسال کنند.

وی با تشکر از همه پدران مهربانی که در این مسابقه شرکت کردند اظهار داشت: ویدئوهای زیادی از سراسر استان برای شرکت در این مسابقه ارسال شد که ۱۰ ویدئو حائز شرایط شرکت در مسابقه بود و از بین آنها ۵ ویدئوی برتر انتخاب شد.

مشاور شهردار سمنان در امور بانوان گفت: براساس ارزیابی های صورت گرفته عباسعلی شکرالهی، رمضانعلی صالحی، عباس عربی، حسن وفاخواه و ایمان صادقی به عنوان پنج پدر خوش بیان و موفق در ابراز عواطف انتخاب شدند .

وی افزود: بیان مناسب و زیبا، ابراز احساسات و عواطف، استفاده از موسیقی و تدوین زیبا از جمله معیارهای انتخاب برترین ها بود.

قاسمی خاطر نشان کرد: دختران به آغوش پدر، صدای مهربان و نوازش های آرامش بخش آنها نیاز دارند و رابطه خوب دختران با پدرانشان تضمین کننده زندگی موفق آینده آنهاست.

وی اضافه کرد: پدرها باید تلاش کنند به طرق مختلف به بیان و ابراز احساسات خود به فرزندان به ویژه دخترانشان بپردازند.

قاسمی مشارکت بانوان در برنامه های فرهنگی ، هنری و اجتماعی را بهتر دانست و گفت: امیدواریم که از این پس شاهد حضور پررنگ تر پدران در مسابقه ها و رویدادهایی باشیم که در سمنان برگزار می شود.
شیم.

?مشاور شهردار سمنان در امور بانوان گفت: این مسابقه به همت امور بانوان شهرداری سمنان برگزار شد و به زودی در برنامه ای از پدران برتر تجلیل می شود.