برنامه های عمرانی شهرداری سمنان با قدرت در حال پیگیری است

  • ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۸۰۸ بازدید

شهردار سمنان :

برنامه های عمرانی شهرداری سمنان با قدرت در حال پیگیری است .

سومین نشست شهرداران استان سمنان در سال ۱۳۹۹ با حضور دکتر جمالی نژاد ، معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها برگزار شد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان سومین نشست شهرداران استان سمنان در سال ۱۳۹۹ با حضور دکتر جمالی نژاد ، معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها امروز چهارشنبه در محل استانداری سمنان برگزار شد .

در این نشست که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد ، شهرداران استان گزارشی از اقدامات انجام شده حوزه های مختلف مدیریت شهری را مطرح نمودند .

سید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده در خصوص پیشگیری و مبارزه با کرونا گفت برنامه های حوزه گردشگری شهری و بازآفرینی بافت تاریخی در سال جدید نیز دنبال می شود و خواستار سرعت بخشیدن به برنامه های بازآفرینی شهری توسط دیگر دستگاه ها و کم شدن چالش های موجود شد .

وی با اشاره به ظرفیت اوراق تسویه و ۲۰۰ میلیارد بدهی ثبت شده دستگاه های اجرایی به شهرداری سمنان ، به محدودیت بانکهای عامل در این زمینه اشاره کرد و خواستار استفاده از این برای خرید نردبان هیدرولیکی آتش نشانی شد .

شهردار سمنان ضمن اشاره به پروژه های شهرداری سمنان اظهار داشت: شهرک بازیافت سمنان اولین و بزرگترین شهرک در حوزه جمع آوری پسماندها فعالیت خود را آغاز نموده و تاثیر بسیار زیادی در سیمای بصری شهر و ساماندهی مراکز بازیافت حاشیه و درون شهر داشته است .

ناظم رضوی گفت بیش از ۱۵ خانه تاریخی در دستور کار شهرداری سمنان قرار دارد و برنامه های مدونی برای بازآفرینی و احیای باغ راه ها تنظیم شده است .

شهردار سمنان گفت: فعالیت های شهر دوستدار کودک با قدرت در حال پیگیری است و شهرداری سمنان برنامه های جامعی را برای پیاده سازی مولفه های این حوزه پیش بینی کرده است .