برنامه های تحول اداری در دستور کار شهرداری قرار دارد

  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
  • ۱۱۲۶ بازدید

سرپرست مدیریت منابع انسانی شهرداری سمنان :

برنامه های تحول اداری در دستور کار شهرداری قرار دارد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، علیرضا رضایی گفت : يکي از چالش‌هاي شهرداري سمنان در استقرار سامانه هاي مديريتي، تحول اداري متناسب با سامانه مي باشد و به منظور رفع این چالش ها و جهت افزايش اثربخشي و کارايي استقرار سامانه هاي مختلف در شهرداري سمنان برنامه های تحول اداری در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

رضایی افزود : تمرکز شهرداری سمنان بر این است که اخلاق حرفه ای، سطح دانش و مهارت های فنی و پژوهشی و سلامت جسمی و روانی کارکنان را ارتقا بخشد و با بهبود مستمر فرایندها و اثربخشی آن ها رضایت کارکنان و شهروندان را جلب نماید.

وی با اشاره به ایجاد شناسنامه های پرسنلی برای کلیه کارکنان و صدور احکام کارکنان بر اساس آخرین دستورالعمل های ابلاغی گفت : برنامه های تحول اداری با توجه به ماهیت کاری هر یک از حوزه های شهرداری تقسیم بندی شده و فعالیت های اجرایی آن آغاز شده است .

سرپرست مدیریت منابع انسانی شهرداری سمنان خاطر نشان کرد : برنامه های تحول اداری شهرداری سمنان شامل اصلاح ساختار سازمانی ،آموزش منابع انسانی ، ارتقای سلامت اداری، مسؤولیت پذیری و پاسخگویی و استقرار نظام مدیریت عملکرد می باشد که با توسعه سیستم خدمات الکترونیک
شهرداری می توان این برنامه ها را سریعتر و بهتر اجرا نمود .