برقراری‌ سرویس‌ ایاب‌ و ذهاب‌ به دانشگاه‌ سمنان‌ جهت‌ برگزاری‌ کنکور سراسری‌ سال ۹۹

  • ۲۹ مرداد ۱۳۹۹
  • ۶۵۹ بازدید

روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهری شهرداری سمنان گزارش داد؛

برقراری‌ سرویس‌ ایاب‌ و ذهاب‌ به دانشگاه‌ سمنان‌ جهت‌ برگزاری‌ کنکور سراسری‌ سال ۹۹

‌ به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سمنان، مجید کاشی سرپرست سازمان عنوان کرد: به منظور‌‌ سهولت‌ تردد‌‌ داوطلبان‌ کنکور سراسری سال ۹۹‌ سرویس دهی ناوگان اتوبوس شهری از ساعت‌ ۶:۳۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ‌‌۹۹/۵/۲۹ از میدان امام‌رضا (ع) به محل برگزاری‌ کنکور ( دانشگاه‌پردیس سمنان)‌ مهیا گردیده است.

وی افزود داوطلبان‌ عزیز می‌توانند برای حضور در آزمون‌ از این اتوبوس‌ها به منظور تردد استفاده نمایند و همچنین‌ بازگشت اتوبوس‌ها نیز پس از اتمام آزمون از محل برگزاری‌ کنکور ( دانشگاه‌پردیس سمنان) به میدان‌امام‌رضا (ع) در ساعت ‌ ۱۲:۱۵‌ انجام خواهد شد.

مجید کاشی سرپرست سازمان با اشاره به برگزاری‌ کنکور سراسری اظهار داشت:سازمان مدیریت حمل و نقل برای سهولت در جا به‌ جایی‌ داوطلبان عزیز خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته است و از ساعت ۶:۳۰ روز چهارشنبه مورخ‌ مورخ ‌۹۹/۵/۲۹ تا‌ روز‌ شنبه‌ مورخ ۹۹/۶/۱ اتوبوس‌های این سازمان در خدمت داوطلبان‌ عزیز می‌باشد.

در پایان وی با بیان اینکه اتوبوس‌ها به صورت مستمر ضدعفونی می‌شوند اظهار نمود که رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک و دست کش در هنگام استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی به جهت سلامت ‌داوطلبان ‌عزیز الزامیست.