بررسی شهر الکترونیک در جلسه شورای معاونین شهرداری سمنان

  • ۱۲ تیر ۱۳۹۹
  • ۱۱۷۹ بازدید

مدیر حوزه شهردار سمنان خبر داد :

بررسی شهر الکترونیک در جلسه شورای معاونین شهرداری سمنان

پنجمین جلسه شورای معاونین شهرداری سمنان با هدف بررسی عملکرد سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و فرایند شهر الکترونیک برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، محسن صوفی آبادی مدیر حوزه شهردار گفت: پنجمین جلسه شورای معاونین شهرداری سمنان به ریاست سید محمد ناظم رضوی شهردار و با حضور معاونان و مدیران مناطق سه گانه در راستای آسیب شناسی پروژه‌ها و پیگیری پروژه‌ها و فعالیت های عمرانی شهرداری برگزار گردید.

صوفی آبادی اظهار داشت: شهر الکترونیک و بررسی عملکرد سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات در راستای دستیابی به آن از موضوعات اصلی این جلسه بود.

وی گفت: وحید پرویزی، سرپرست سازمان فاوا ضمن ارائه گزارش کامل در خصوص عملکرد یکساله این سازمان ، فرایندهای الکترونیکی شدن خدمات شهرداری و برنامه های آینده را تشریح کرد.

دبیر شورای معاونین شهرداری سمنان اظهار داشت : بررسی فعالیت خدمات شهری در بهسازی مبلمان شهری و پارکی ، مشکلات مناطق در خصوص تعریض های خیابانی و بررسی سامانه های درآمدی از دیگر موضوعات مورد بحث در این جلسه بود که تصمیماتی اتخاذ شد .

صوفی آبادی خاطرنشان کرد: جلسات شورای معاونین یکی از راهکارهای کاربردی و تاثیر گذار برای حل و فصل و تسریع رسیدگی به مشکلات شهر محسوب می شود که به طور مستمر در سالن جلسات شهرداری برگزار می گردد.