برخورد شدید پژو ۴۰۵ با تیر چراغ برق در خیابان زکریا

  • ۲۹ تیر ۱۳۹۹
  • ۱۰۴۶ بازدید

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی سمنان برخورد شدید پژو ۴۰۵ با تیر چراغ برق

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان از اعزام ۲ دستگاه خودرو و ۵ نفر آتش نشان از ایستگاه شماره دو سازمان آتش نشانی برای امداد رسانی این حادثه خبر داد و گفت: این حادثه در ساعت ۱۱:۳۱ و در تاریخ ۹۹/۴/۲۷ رخ داد.

اسمعیل پور ، رئیس سازمان آتش نشانی در این باره گفت: با تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر برخورد شدید خودرو پژو ۴۰۵ به آدرس بلوار ۱۷ شهریور خیابان زکریا ، ستاد فرماندهی سریعا نیروهای آتش نشانی ایستگاه دو را به محل اعزام کرد.

رییس سازمان آتش نشانی سمنان در ادامه گفت: آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند که خودروی پژو با شدت به تیر چراغ برق کنار خیابان و همچنین علمک گاز برخورد کرده و باعث شکسته شدن تیر چراغ برق و علمک گاز شده که نشتی گاز را نیز به همراه داشته است . که آتش نشانان بلافاصله با رعایت نکات ایمنی محل حادثه و خودرو را ایمن کرده و مشغول عملیات امدادرسانی شدند.

وی در ادامه گفت : خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته ولی خسارت مالی زیادی برجای گذاشته است.

اسمعیل پور در پایان به شهروندان توصیه کرد: سرعت مجاز را در شهر و بخصوص خیابانهای فرعی و‌ کوچه ها که امکان تردد عابران پیاده را نیز به همراه دارد رعایت کنند تا خدایی ناکرده یک عمر پشیمانی و … راه بدنبال نداشته باشد.