برخورد شدید دو دستگاه سواری وانت پراید و هاچ بک در بلوار شهدای آتش نشان (سیلو)توسط آتش نشانان سمنانی امدادرسانی شد

  • ۱ تیر ۱۴۰۰
  • ۶۳۵ بازدید

تصادف شدید و مصدومیت ۴ نفر در بلوار شهدای اتش نشان(سیلو)

برخورد شدید دو دستگاه سواری وانت پراید و هاچ بک در بلوار شهدای آتش نشان (سیلو)توسط آتش نشانان سمنانی امدادرسانی شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،رئیس سازمان آتش نشانی سمنان گفت ؛تصادف دو دستگاه خودرو وانت پراید و هاچ بک در بلوار شهدای آتش نشان ( سیلو) چند زخمی برجای گذاشت

اسمعیل پور از اعزام ۳دستگاه خودرو و ۸ نفر آتش نشان از ایستگاه شماره یک،چهار و شش سازمان آتش نشانی برای امداد رسانی این حادثه خبر داد و گفت این حادثه در ساعت ۷:۴۵ دقیقه صبح امروز مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ به آدرس فوق به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد.

وی در ادامه عنوان کرد: با تماس خودروهای عبوری مبنی بر تصادف شدید دو خودرو به آدرس فوق ستاد فرماندهی سریعا نیروهای آتش نشانی۳ ایستگاه را همزمان به محل اعزام کرد.

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان در ادامه گفت: آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند که دو خودروی وانت پراید و هاچ بک با هم برخورد کردند و صحنه دلخراشی را رقم زده است که باعث مصدومیت و محبوسی سرنشینان خودروها شده است که آتش نشانان بلافاصله با تجهیزات امداد و نجات ست های هیدرولیکی مصدومان را رهاسازی و امداد رسانی کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند .

ایشان در ادامه بیان کرد: در این حادثه ۴ نفر مصدوم وجود داشت (سه نفر زن و یک نفر مرد) که دو نفر سرپایی در محل درمان شدند و دو نفر دیگر به مراکز درمانی جهت مداوا منتقل شدند.

اسمعیل پور در پایان به رانندگان عزیز توصیه کرد :در جاده ها و خیابان ها با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و فاصله خود را با خودروهای جلویی رعایت کرده تا از بروز این حوادث ها جلوگیری بعمل آید.