برخورد شدید دو خودرو در بلوار شهید نوروزی با حضور به موقع آتش نشانان سمنانی امدادرسانی شد.

  • ۳ دی ۱۳۹۸
  • ۵۹۶ بازدید

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد:

برخورد شدید دو خودرو در بلوار شهید نوروزی با حضور به موقع آتش نشانان سمنانی امدادرسانی شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: برخورد شدید خودروی امدادی شرکت برق با خودروی کنار خیابان واقع در بلوار شهید نوروزی روبروی ساختمان بوعلی با حضور آتش نشانان سمنانی امدادرسانی شد.

اسمعیل پور رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان از اعزام ۲ دستگاه خودرو و ۵ نفر آتش نشان از ایستگاه شماره یک سازمان آتش نشانی برای امداد رسانی این حادثه خبرداد و عنوان کرد: این حادثه در ساعت ۱۴:۰۳ دقیقه امروز ۹۸/۰۹/۳۰ به سازمان آتش نشانی اعلام شد.

وی در تشریح حادثه اعلام کرد: با تماس خودروهای عبوری مبنی بر برخورد شدید دو خودرو در آدرس فوق ستاد فرماندهی سریعا نیروهای آتش نشانی ایستگاه شماره ۱ سازمان را به محل اعزام کرد.

وی در ادامه گفت: آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند که به دلایل نامعلوم و عدم توانایی راننده خودروی امدادی در کنترل آن، از مسیر خارج شده و با خودروی وانت نیسان پارک شده در کنار خیابان به شدت برخورد کرده که باعث مصدومیت راننده و محبوسی سرنشین شده است که آتش نشانان بلافاصله با تجهیزات امداد و نجات مصدومان را رهاسازی و امداد رسانی کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

اسمعیل پور در پایان به رانندگان توصیه کرد : در هنگام رانندگی حتما با توجه به تابلوها و هشدارهای حد مجاز سرعت رانندگی کرده تا از بروز حوادث اینچنینی جلوگیری بعمل آید.