برخورد شدید دو خودروی پراید و نیسان صبح امروز توسط آتش‌نشانان امدادرسانی شد.

  • ۱۹ تیر ۱۳۹۹
  • ۱۳۵۵ بازدید

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی سمنان تصادف شدید دو خودروی نیسان و پراید واقع در دو راهی مومن آباد ، بعد از آسیا لنت صبح امروز توسط آتش نشانان سمنانی امدادرسانی شد.

مسئول روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی سمنان از اعزام یک دستگاه خودرو و ۳ نفر آتش نشان از ایستگاه شماره شش( میدان کشاورز) سازمان آتش نشانی برای امداد رسانی این حادثه خبر داد و عنوان کرد: این حادثه در ساعت ۷:۵۷ صبح امروز ۹۹/۴/۱۸ به آدرس فوق به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد.

مهدی حمیدی در نحوه امدادرسانی این حادثه گفت: آتش نشانان به محض رسیدن مشاهده کردن که دو خودرو به شدت با هم برخورد کرده و دچار مصدومیت سرنشینان هر دو خودرو شده است . که بلافاصله با رعایت نکات ایمنی و ایمن کردن محل حادثه و قطع سرباطری و … شروع به امدادرسانی کردند.

وی در ادامه عنوان کرد: در این حادثه دو سرنشین خودروی پراید و نیسان دچار مصدومیت و … شدند که با حضور عوامل اورژانس حاضر در محل به آنها تحویل داده شد تا جهت مداوا و … به مراکز درمانی منتقل شوند.

مسئول روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی سمنان در پایان ضمن اشاره به اینکه این حادثه تلفات جانی نداشته ولی خسارت مالی زیادی برجای گذاشته ، به رانندگان عزیز توصیه کرد در هنگام رانندگی سرعت مجاز و حفظ فاصله قانونی با خودروهای جلویی را رعایت کنند تا از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کند.