برخورد جدی با خودروهای متوقف در ایستگاه های اتوبوس

  • ۲۱ فروردین ۱۴۰۱
  • ۱۵۱ بازدید

رییس اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سمنان خبر داد:

برخورد جدی با خودروهای متوقف در ایستگاه های اتوبوس

رییس اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سمنان از برخورد جدی با خودروهای متوقف در محل پارک ایستگاه های اتوبوس درون شهری خبر داد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، مهدی رحمانی با بیان اینکه توقف در ایستگاه های اتوبوس به شدت رواج یافته و حتی در کم ترددترین نقطه شهر این امر عادی شده است گفت: توقف خودروهای شخصی در ایستگاه های اتوبوس و تاکسی در سطح شهر باعث کندی ترافیک و مسدود شدن مسیر و گاه نیز موجب وقوع تصادف در سطح معابر شهری می شود .

رحمانی ادامه داد : برخی رانندگان خودروهای شخصی در کنار تابلوهای توقف ممنوع و ایستگاه تاکسی و اتوبوس به راحتی توقف می کنند و با توجه به اینکه خیابان های شهر کم عرض هستند ، توقف خودروها در ایستگاه های اتوبوس منجر به این می شود که اتوبوس ، مسافران خود را در حالی که یک طرف خیابان را مسدود کرده است، سوار و یا پیاده کند.که بارها این اتفاق باعث بروز تصادف شده و خساراتی را به بار آورده است.

رییس اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سمنان با اشاره به اینکه پارک خودرو در ایستگاه اتوبوس امروز دیگر به یک صحنه عادی و تکراری در شهر تبدیل شده است از برخورد جدی با خودروهای متوقف در محل پارک ایستگاه های اتوبوس درون شهری خبر داد .