برترین پینگ پنگ بازان معرفی شدند

  • ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
  • ۳۱۴ بازدید

با پایان جشنواره تنیس روی میز با عنوان” پدرانه”؛

برترین پینگ پنگ بازان معرفی شدند

جشنواره تنیس روی میز با عنوان “پدرانه” به همراه مسابقات آزاد تنیس روی میز به مناسبت میلاد امام علی (ع) و گرامیداشت روز پدر با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: جشنواره تنیس روی میز با عنوان “پدرانه” با حضور ۳۵ شرکت کننده پنج شنبه و جمعه هفتم و هشتم اسفند ماه در دو بخش پدرانه”پدری و پسری” و آزاد به مدت دو روز در سالن پینگ پنگ شهید خلیل الله بهرامی برگزار شد و چهره نفرات بر‌تر این مسابقات مشخص شد.

محمود رضا دارایی عنوان کرد: در بخش مسابقات پدرانه “پدر و پسری” پدرها ناصر بهمنی فرد از گرمسار، سیامک همسایه دوست و هادی یوسفی از سمنان به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

همچنین در بخش پسرها مهدی بهمنی فرد از گرمسار ، محمد علی بلبلیان و سبحان همسایه دوست به ترتیب بر سکوی اول تا سوم ایستادند.

وی در ادامه اظهار داشت: در بخش مسابقات تنیس روی میز آزاد مهدی بهمنی بر سکوی اول ایستاد،محمد علی بلبلیان دوم شد و هادی یوسفی به مقام سوم این رقابت ها دست یافت.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان هدف اصلی از برگزاری این مسابقات را توسعه نشاط، شادابی، سلامتی و دوری از بی‌تحرکی و افزایش میزان تندرستی عنوان کرد.

این مسابقات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.