برترین ها بر سکوهای قهرمانی ایستادند

  • ۲۶ دی ۱۴۰۱
  • ۶۹ بازدید

با پایان یافتن مسابقات تیراندازی قهرمانی استان؛

برترین ها بر سکوهای قهرمانی ایستادند

مسابقات تیراندازی قهرمانی استان به مناسبت نکوداشت سومین سالگرد سردار سرافراز سپاه اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی با معرفی نفرات برترین در هر رشته به کار خود پایان داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت : مسابقات تیراندازی قهرمانی استان در دو رشته تفنگ بادی و تپانچه بادی در سه رده سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان با حضور تیراندازان دختر و پسر بسیجی از سراسر استان در سمنان برگزار شد.

امیر نجم در ادامه عنوان کرد: در رشته تفنگ بادی بانوان در رده سنی بزرگسالان فاطمه سفیدیان از دامغان بر سکوی اول ایستاد، در رده سنی جوانان سارا عبیری از گرمسار و در رده سنی نوجوانان فاطمه زهرا کریمی از سمنان عناوین اول را کسب کردند.

همچنین مقام های اول در رشته تپانچه بادی بانوان رده سنی بزرگسالان ساجده عبیری از گرمسار، رده سنی جوانان مطهره سادات موسوی از شاهرود و در رده سنی نوجوانان ساغر وظیفه شناس از سمنان به دست آوردند.

وی افزود: در رشته تفنگ بادی آقایان در رده سنی بزرگسالان میثم باباشکوری از شاهرود، در رده سنی نو جوانان سجاد بختیان از دامغان بر سکوی اول این رقابت ها ایستادند.

همچنین در رشته تپانچه بادی آقایان در رده سنی بزرگسالان محمد گلینی از سمنان، در رده سنی نوجوانان عرفان گلینی از سمنان به مقام اول این رقابت ها دست یافتند.

این مسابقات جمعه ۱۶ دی ماه با حضور ۴۵ ورزشکار از شهرستانهای سمنان گرمسار مهدیشهر دامغان و شاهرود در سالن تیراندازی شهدای گمنام با مشارکت هیئت تیراندازی استان،اداره ورزش و جوانان شهرستان و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار شد.