برترین های مسابقه جشنواره همدلی مشخص شدند.

  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
  • ۱۳۰۱ بازدید

سرپرست امور فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد:

برترین های مسابقه جشنواره همدلی مشخص شدند.

اسامی برندگان مسابقه تقدیم زیباترین جمله به مدافعان سلامت با عنوان “جشنواره همدلی” به قید قرعه، اعلام شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل، سرپرست امور فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از اعلام اسامی برندگان مسابقه جشنواره همدلی “تقدیم زیباترین جمله به مدافعان سلامت” در سمنان خبر داد.

افشین احسانی با اشاره به اینکه برگزاری این مسابقه در راستای ارج نهادن به فداکاری های این بزرگواران در مقابله با بیماری کرونا در سمنان برگزار شد، یادآور شد: در این مسابقه، در بخش کتبی به ۱۰ نفر و در بخش ویدئو به ۵ نفر جوایز اهداء می شود.

وی اظهار داشت: پس از قرعه کشی، از بین شهروندان سمنانی که از سه طریق شامل ارسال پیام حداکثر ۲۰ کلمه، ضبط پیام ده ثانیه‌ای به صورت ویدئو و تهیه پاکدست حداکثر ۱۰ ثانیه در تلگرام به آیدی jashnvarehamdeli@ ارسال کرده بودند؛ دربخش کتبی این جشنواره کوثر امیرخانلو، مریم مظفر نیا، سحر عابدینی ،سید محمد حسین میر طالبی،محمد نوری، فرزانه ارجنی، امیر حسین مومن آبادی، سپیده محمودی، سمیرا حسنی و امیر زیاری به عنوان برنده اعلام شدند.

احسانی در ادامه عنوان کرد: در بخش ویدئو این جشنواره آرمیتا خیرخواه، امیر مهدی احمدپور، رمضانعلی عراقی، زهرا صادقی‌نیا و آریا سلطانیان از برندگان این مسابقه اعلام شدند.

سرپرست امور فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: مسابقه جشنواره همدلی در فضای مجازی، جهت تشکر و قدردانی از تلاش کلیه زحمتکشان عرصه بهداشت و درمان برای مقابله با ویروس کرونا (کووید ۱۹) به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار شده است.

گفتنی است: در این مسابقه بیش از ۵۰ نفر شرکت کرده بودند و به برندگان جایزه نقدی به مبلغ یک میلیون ریال اهداء می شود.

لازم به ذکر است: تمامی برندگان مسابقه جشنواره همدلی می توانند از یکشنبه هفتم اردیبهشت ماه با مراجعه به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان اقدام به دریافت جایزه خود نمایند. به همراه داشتن کارت شناسایی جهت دریافت جایزه الزامی است.