برترین های مسابقات هفت سنگ مهارتی معرفی شدند

  • ۱ اسفند ۱۳۹۸
  • ۱۲۴۱ بازدید

با آغاز مسابقات المپیاد ورزشی جام شهید سپهبد قاسم سلیمانی ویژه کارکنان شهرداری سمنان ؛

برترین های مسابقات هفت سنگ مهارتی معرفی شدند.

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر یک دوره مسابقه هفت سنگ مهارتی در سالن بانوی شهر سمنان ویژه کارکنان شهرداری سمنان و سازمان های وابسته برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: یک دوره مسابقات هفت سنگ مهارتی بانوان با حضور ۲۵ شرکت کننده توسط سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان به مناسبت گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سالن بانوی شهر با معرفی نفرات برتر برگزار شد.

عباس بابایی در ادامه با بیان اینکه المپیاد ورزشی جام شهید سپهد قاسم سلیمانی در ۴ رشته دارت، هفت سنگ،فوتبال روی میز و والیبال( با توپ غول آسا) ویژه آقایان و بانوان شهرداری سمنان و سازمان های وابسته از دیروز ۲۸ بهمن ماه در سالن بانوی شهر آغاز شده است، تصریح کرد: پس از پایان این مسابقات رقیه قدرتی از سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان به مقام اول دست یافت.

وی در ادامه اعلام کرد: همچنین وحیده قزوینی نژاد از سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری بر سکوی دوم ایستاد و راحله ارسطو از سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان مقام سوم این مسابقات را از آن خود کرد.