برترین های مسابقات جشنواره نماز و منتظران مشخص شدند

  • ۱۷ اسفند ۱۴۰۰
  • ۱۱۵ بازدید

دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان خبر داد:

برترین های مسابقات جشنواره نماز و منتظران مشخص شدند

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،علی یزدانیان دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان گفت: برترین های مسابقات جشنواره نماز و منتظران مشخص شدند.

یزدانیان درباره این مسابقات بیان کرد: مطابق برنامه های مصوب سال ۱۴۰۰ ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان، مسابقات فرهنگی هنری با موضوع نماز برگزار شد.

وی ادامه داد: ستاد اقامه نماز شهرداری نیز به طبع برنامه های سالیانه خود مسابقاتی را ویژه کارکنان و فرزندانشان و همچنین دانش آموزان مقاطع تحصیلی سمنان برگزار نموده که میتوان به جشنواره نماز و منتظران با موضوعات مقاله نویسی، خطاطی و شعر با محوریت نماز اشاره نمود.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان در ادامه اظهار نمود :مسابقه ای با مشارکت آموزش و پرورش شهرستان سمنان و ستاد اقامه نماز استان سمنان با موضوع شیرین ترین نمازی که تا به حال خوانده اید در بین دانش آموزان مقاطع تحصیلی برگزار شده است که بیش از ۲۱۰۰ نفر در این مسابقه شرکت نمودند که استقبال بسیار خوبی از این مسابقه شد .

یزدانیان افزود: استقبال قابل توجه دانش آموزان در این مسابقه نشان از اهمیت آنها به نماز دارد و میتوان به نقش پررنگ خانواده ها به اهمیت و جایگاه نماز اشاره نمود. امروزه اهمیت دادن به نماز وظیفه مهم ماست، و توجه دادن به اهمیت نماز، رسالت عمومی است، و تربیت نسلی نمازخوان، خداشناس و شاکر تکلیف همة ما است.