برترین های آمادگی جسمانی مشخص شدند

  • ۲۸ شهریور ۱۴۰۱
  • ۱۰۳ بازدید

در دومین روز از المپیاد ورزشی بانوان با عنوان “مدال و پلاک افتخار”؛

برترین های آمادگی جسمانی مشخص شدند

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: مسابقات آمادگی جسمانی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سمنان برپا شد.

امیر نجم افزود: این رقابت ها در سه رده سنی ۲۵ تا ۳۵ ،۳۵ تا ۴۵ و ۴۵ تا ۵۵ سال سه شنبه ۲۲ شهریور ماه در مجموعه فرهنگی ورزشی بانوی شهر برگزار شد.

وی در ادامه افزود: در سنی۲۵ تا ۳۵سال ژیلا امجدیان ازآموزشکده فنی حرفه ای دختران سمنان،زهرا ورکیانی از آموزشکده فنی حرفه ای دختران سمنان و راضیه امینی فرد از اداره کل نوسازی مدارس به ترتیب مقام های اول تا سوم این رقابت ها را از آن خود کردند.

در رده سنی ۳۵ تا ۴۵ سال سمیه هرانده از آموزشکده فنی حرفه ای دختران سمنان، فهمیه عرب ازآموزشکده فنی حرفه ای دختران سمنان و اعظم علیشاه از دانشگاه علوم پزشکی سمنان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در رده سنی ۴۵ تا ۵۵ سال حکیمه فهیمی از دانشگاه علوم پزشکی سمنان برسکوی اول ایستاد و فرنگیس سیادت از دانشگاه علوم پزشکی سمنان ومعصومه سحربان از شهرداری منطقه یک به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خاطر نشان کرد: این مسابقات به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری سمنان در رشته های فوتبال روی میز، هفت سنگ مهارتی و تنیس روی میز در روزهای آتی ادامه خواهد داشت.