برترین طناب زنان مشخص شدند

  • ۲ مرداد ۱۴۰۱
  • ۸۲ بازدید

در دومین روز از المپیاد ورزشی بانوان با عنوان ” غدیر نگین ولایت”؛

برترین طناب زنان مشخص شدند

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: مسابقات طناب زنی به مناسبت گرامیداشت دهه ولایت و امامت در سمنان برپا شد.

امیر نجم افزود: این رقابت ها در دو بخش انفرادی و تیمی ، در بخش انفرادی در سه رده سنی بزرگسالان، جوانان و امید، نونهالان و نوجوانان و در بخش تیمی در دو رده سنی جوانان و امید و نونهالان و نوجوانان پنج شنبه ۲۳ تیر ماه در مجموعه فرهنگی بانوی شهر برگزار شد.

وی در ادامه افزود: در بخش انفرادی رده سنی بزرگسالان فاطمه صفا، نجمه قاسمی (شهرداری منطقه یک) و معصومه شیوایی به ترتیب مقام های اول تا سوم این رقابت ها را از آن خود کردند.

در بخش انفرادی، رده سنی جوانان و امید مبینا شاهی، زهرا راد مهر و مهدیه دامغانیان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در بخش انفرادی، رده سنی نونهالان و نوجوانان پانته آ گودرزی برسکوی اول ایستاد و زهرا خسروی و کیانا امامی به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

نجم اعلام کرد: عطیه کاشی و مهدیه دامغانیان، زهرا راد مهر و مبینا شاهی، پانته آ گودرزی و فاطمه مرادی به مقام های اول تا سوم در بخش تیمی رده سنی جوانان و امید دست یافتند.

در بخش تیمی رده سنی نونهالان و نوجوانان نازنین زهرا ادهم وکیانا امامی ، زهرا خسروی و مهرناز لواف، زینب سمنانی و زهرا ادهم به ترتیب به مقام های اول تا سوم این رقابت ها را کسب کردند.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خاطر نشان کرد: این مسابقات به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری سمنان و با همکاری انجمن ورزش همگانی کارگری شهرستان سمنان و هیئت همگانی شهرستان سمنان برگزار شد.