برترین رکاب زنان معرفی شدند.

  • ۹ آذر ۱۳۹۸
  • ۷۸۸ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان؛

برترین رکاب زنان معرفی شدند.

مسابقات دوچرخه سواری بانوان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: یک دوره مسابقات دوچرخه سواری به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور بانوان در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ولایت برگزار شد.

عباس بابایی با اشاره به اینکه این مسابقات با هدف توجه به ورزش بانوان در دو ایستگاه دومیدانی و دوچرخه سواری برگزار شد، اضافه کرد: در رده سنی بزرگسالان منیژه سیس بیگی قهرمان شد، راحله حسینی و شبنم خدائیان مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.

وی در ادامه اعلام کرد: در رده سنی نونهالان و نوجوانان محدثه طحانیان، پارمین بیان، پرنیا صفا منصوری عنوان های اول تا سوم را از آن خود کردند.

بابایی با اشاره به اینکه برنامه ریزی و برگزاری مسابقات ورزشی در مناسبتها، موجب افزایش نشاط و تحرک و ترویج ورزش میان اقشار مختلف خواهد شد، اظهار داشت: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان هم با هدف ایجاد نشاط بین بانوان و حفظ سلامت روح و جسم این عزیزان همواره نسبت به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان در این استان اقدام کرده است.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان اظهار داشت: زنان نیمی از اعضای جامعه را تشکیل می‌دهند و نقش‌های مادری و همسری نیز دارند و سلامت آنها باید جدی گرفته شده و گام‌های اساسی در راه توسعه ورزش در بین این قشر تأثیرگذار برداشته شود تا در سایه توسعه سلامت زنان، خانواده‌ها نیز به سمت آرامش و آسودگی و شادابی سوق داده شوند.

عباس بابایی در پایان خاطر نشان کرد؛ این مسابقات به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و هیئت ورزش های سه گانه شهرستان سمنان برگزار شد.