برترین رکاب زنان معرفی شدند

  • ۲۵ مهر ۱۴۰۱
  • ۹۹ بازدید

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت:

برترین رکاب زنان معرفی شدند

مسابقات دوچرخه سواری بانوان به مناسبت سالروز میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان؛ رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: یک دوره مسابقات دوچرخه سواری به مناسبت گرامیداشت سالروز میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق( ع) با حضور ۶۰ نفر از بانوان، در پارک سیمرغ، مدرسه هوشمند ترافیک شهروندی برگزار شد.

امیر نجم با اشاره به اینکه این مسابقات با هدف توجه به ورزش بانوان در دو ایستگاه دومیدانی و دوچرخه سواری برگزار شد، اضافه کرد: در رده سنی بزرگسالان الف معصومه مجیدی نیا قهرمان شد، محدثه احسانی و سما پور حسین مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.

وی در ادامه اعلام کرد: در رده سنی بزرگسالان ب مریم میرزایی فر، فاطمه رنجبری و لیلا یحیایی به ترتیب عنوان های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در رده سنی جوانان و امید سما سلامی بر سکوی اول ایستاد و نگار تبریزیان و فائزه جدیدی به ترتیب به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

در رده سنی نوجوانان ریحانه حاجی قاسمی، مریم قنبری گرجی، محدثه زرین فر به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در رده سنی نونهالان بهاره مهران فر، نازنین تبریزیان و آوا فتحی به ترتیب مقام های اول تا سوم این رقابت ها را بدست آوردند.

نجم با اشاره به اینکه برنامه ریزی و برگزاری مسابقات ورزشی در مناسبتها، موجب افزایش نشاط و تحرک و ترویج ورزش میان اقشار مختلف خواهد شد، اظهار داشت: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان هم با هدف ایجاد نشاط بین بانوان و حفظ سلامت روح و جسم این عزیزان همواره نسبت به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان در این استان اقدام کرده است.

این مسابقات به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و هیئت ورزش های سه گانه شهرستان سمنان و باشگاه دوچرخه سواری رکابزنان پیشرو برگزار شد.