برترین رکاب زنان معرفی شدند

  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۹
  • ۵۷۹ بازدید

سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان؛

برترین رکاب زنان معرفی شدند

مسابقات دوچرخه سواری بانوان به مناسبت ایام الله دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت روز زن در سمنان با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: یک دوره مسابقات دوچرخه سواری به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت روز زن با حضور بانوان در مجموعه تخصصی کودک و خانواده “کارن” با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

محمود رضا دارایی با اشاره به اینکه این مسابقات با هدف توجه به ورزش بانوان در دو ایستگاه دو میدانی و دوچرخه سواری برگزار شد، اضافه کرد: در رده سنی بزرگسالان مریم میرزایی قهرمان شد، مینا برادران به مقام دوم دست یافت.

وی در ادامه اعلام کرد: در رده سنی نوجوان و جوانان فاطمه برهانی و تینا ترحمی عنوان های اول تا دوم را از آن خود کردند. و در رده سنی نونهالان رژینا ترحمی و شیدا پیوندی بر سکوی اول و دوم ایستادند.

دارایی با اشاره به اینکه برنامه ریزی و برگزاری مسابقات ورزشی در مناسبت ها، موجب افزایش نشاط و تحرک و ترویج ورزش میان اقشار مختلف خواهد شد، اظهار داشت: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان هم با هدف ایجاد نشاط بین بانوان و حفظ سلامت روح و جسم این عزیزان همواره نسبت به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان در این استان اقدام کرده است.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان اظهار داشت: زنان نیمی از اعضای جامعه را تشکیل می‌دهند و نقش‌های مادری و همسری نیز دارند و سلامت آنها باید جدی گرفته شده و گام‌های اساسی در راه توسعه ورزش در بین این قشر تأثیرگذار برداشته شود تا در سایه توسعه سلامت زنان، خانواده‌ها نیز به سمت آرامش و آسودگی و شادابی سوق داده شوند.

به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و با مشارکت هیئت سه گانه شهرستان سمنان و اولین باشگاه دوچرخه سواری بانوان” رکاب زنان پیشرو” برگزار شد.