برترین دارت اندازان در المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری سمنان معرفی شدند

  • ۱ اسفند ۱۳۹۸
  • ۷۳۹ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان؛

برترین دارت اندازان در المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری سمنان معرفی شدند.

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر دومین رشته المپیاد ورزشی ویژه پرسنل شهرداری سمنان و سازمان های وابسته ” مسابقات دارت “بانوان در مجموعه فرهنگی ورزشی بانوی شهر برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: یک دوره مسابقات دارت با حضور ۲۴ شرکت کننده توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان به مناسبت گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سالن بانوی شهر با معرفی تیم های برتر برگزار شد.

عباس بابایی در ادامه با بیان اینکه المپیاد ورزشی جام شهید سپهد قاسم سلیمانی در ۴ رشته دارت، هفت سنگ، فوتبال روی میز و والیبال( با توپ غول آسا) ویژه آقایان و بانوان شهرداری سمنان و سازمان های وابسته در بهمن ماه در سالن بانوی شهر در حال برگزاری است، تصریح کرد: پس از پایان این مسابقات زهرا بهنام از سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان مقام اول این رقابت ها را به خود اختصاص داد.

وی در ادامه اعلام کرد: عاطفه عموزاده از سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و زری حاج علیان از سازمان سيما ، منظر و فضاي سبز شهري شهرداري سمنان به ترتیب عنوان های دوم و سوم این رقابت ها را از آن خود کردند.