برترین تیم های فوتبال روی میز در المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری سمنان “آقایان” معرفی شدند.

  • ۶ اسفند ۱۳۹۸
  • ۱۹۱۰ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان؛

برترین تیم های فوتبال روی میز در المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری سمنان “آقایان” معرفی شدند.

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر دومین رشته المپیاد ورزشی ویژه پرسنل شهرداری سمنان و سازمان های وابسته ” مسابقات فوتبال روی میز “آقایان در مجموعه فرهنگی ورزشی بانوی شهر برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: یک دوره مسابقات فوتبال روی میز توسط سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان به مناسبت گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سالن بانوی شهر با معرفی تیم های برتر برگزار شد.

عباس بابایی در ادامه با بیان اینکه المپیاد ورزشی جام شهید سپهد قاسم سلیمانی در ۴ رشته دارت، هفت سنگ،فوتبال روی میز و والیبال( با توپ غول آسا) ویژه آقایان و بانوان شهرداری سمنان و سازمان های وابسته در بهمن ماه در سالن بانوی شهر در حال برگزاری است، تصریح کرد: پس از پایان این مسابقات تیم سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان متشکل از رضا جنانی و محسن اعرابی از مقام اول این رقابت ها را به خود اختصاص داد.

وی در ادامه اعلام کرد: مهدی ایوبی و حسین سفیدیان از سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان و یوسف رمضانی و امیر تلیاری از شهرداری منطقه ۲ به ترتیب عنوان های دوم و سوم این رقابت ها را از آن خود کردند.