برترین تیم های فوتبال روی میز در المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری سمنان “بانوان” معرفی شدند

  • ۶ اسفند ۱۳۹۸
  • ۱۸۵۱ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان؛

برترین تیم های فوتبال روی میز در المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری سمنان “بانوان” معرفی شدند.

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر دومین رشته المپیاد ورزشی ویژه پرسنل شهرداری سمنان و سازمان های وابسته ” مسابقات فوتبال روی میز “بانوان در مجموعه فرهنگی ورزشی بانوی شهر برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: یک دوره مسابقات فوتبال روی میز با حضور ۷ تیم توسط سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان به مناسبت گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سالن بانوی شهر با معرفی تیم های برتر برگزار شد.

عباس بابایی در ادامه با بیان اینکه المپیاد ورزشی جام شهید سپهد قاسم سلیمانی در ۴ رشته دارت، هفت سنگ،فوتبال روی میز و والیبال( با توپ غول آسا) ویژه آقایان و بانوان شهرداری سمنان و سازمان های وابسته در بهمن ماه در سالن بانوی شهر در حال برگزاری است، تصریح کرد: پس از پایان این مسابقات تیم سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان متشکل از عاطفه عموزاده و الهام جعفری مقام اول این رقابت ها را به خود اختصاص داد.

وی در ادامه اعلام کرد: زهرا بهنام و زهرا اصفهانیان از سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و خدیجه دربندی و محبوبه مهدوی از سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان به ترتیب عنوان های دوم و سوم این رقابت ها را از آن خود کردند.