برترین تیم های المپیاد ورزشی جام شهید سپهبد قاسم سلیمانی مشخص شدند

  • ۱۲ اسفند ۱۳۹۸
  • ۲۷۲۳ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان؛

برترین تیم های المپیاد ورزشی جام شهید سپهبد قاسم سلیمانی مشخص شدند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: المپیاد ورزشی جام شهید سپهد قاسم سلیمانی در ۴ رشته دارت، هفت سنگ،فوتبال روی میز و والیبال( با توپ غول آسا) ویژه آقایان و بانوان شهرداری سمنان و سازمان های وابسته در بهمن و اسفند ماه به مناسبت گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سالن بانوی شهر برگزار شد.

عباس بابایی در ادامه اظهار داشت: پس از اتمام رقابت های المپیاد ورزشی جام شهید سپهبد قاسم سلیمانی ویژه کارکنان شهرداری سمنان و سازمان های وابسته در دو بخش بانوان و آقایان در مجموع امتیاز ها در بخش بانوان تیم سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان مقام اول این رقابت ها را از آن خود کرد و تیم سازمان عمران و باز آفرینی بر سکوی دوم ایستاد و تیم سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری به مقام سوم دست یافت.

وی بیان کرد: در بخش آقایان به ترتیب تیم های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان ، سازمان عمران و باز آفرینی شهری و سازمان حمل و نقل بار و مسافر عنوان های اول تا سوم این رقابت ها را از آن خود کردند.

بابایی در ادامه هدف از برگزاری این گونه مسابقات ر ا ایجاد روحیه همبستگی، ارتقاء سطح سلامت، افزایش همدلی ،ایجاد شور و نشاط ، تحرک جامعه کارکنان و تقویت کار گروهی در بین آنان عنوان کرد.