برای مقابله با کرونا، ضد عفونی مستمر ۹ بازارچه محلی و میدان میوه مرکزی شهر سمنان روزانه صورت می‌گیرد

  • ۲۵ اسفند ۱۳۹۸
  • ۹۶۳ بازدید

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی شهرداری سمنان:

برای مقابله با کرونا، ضد عفونی مستمر ۹ بازارچه محلی و میدان میوه مرکزی شهر سمنان روزانه صورت می‌گیرد.

عملیات شستشو و ضدعفونی نه بازارچه و میدان بزرگ میوه و تره بار در راستای دستورالعمل‌های بهداشتی و کنترل محیطی ادامه دارد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، احسان افضلی ،سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی شهرداری سمنان گفت: میدان میوه و تره بار یکی از مهمترین و حساس ترین نقاط شهر است که در جهت مبارزه و پیشگیری از بیماری کرونا باید به صورت جدی و مستمر ضدعفونی و شستشو گردد. بر اساس شیوه‌نامه های وزارت بهداشت عملیات شستشو و ضدعفونی نه بازارچه و میدان بزرگ میوه و تره بار شهر ادامه دارد.

افضلی وی با اشاره به مهم بودن حفظ بهداشت و تأمین سلامت شهروندان افزود: به‌منظور حفظ بهداشت و تأمین سلامت شهروندان دستگاه‌های ضدعفونی‌کننده و ملزومات و مواد مورد نیاز از جمله لباس های بهداشتی و مایع ضد عفونی‌کننده به تعداد و میزان مورد نیاز تأمین شده است.

وی ضمن اشاره به ضدعفونی شدن کلیه خودروهای حمل میوه به میدان میوه مرکزی گفت: پیرو ابلاغیه ها ،کلیه فضاهای هر یک از بازارچه ها و میدان میوه مرکزی (از جمله کف، در و دیوار و تجهیزات موجود مانند عابر بانک و …) ضد عفونی شده و به صورت مستمر نیز خواهد شد.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی شهرداری سمنان خاطرنشان کرد عملیات محلول‌پاشی و ضدعفونی بازارچه ها و میدان میوه مرکزی تا ریشه‌کن شدن ویروس کرونا ادامه دارد.