با تلاش و آماده باش ۶۰ پاکبان سمنانی از ساعت ۵ صبح تا ۱۲ ظهر مسیر راهپیمایی در دو مرحله پاکسازی و رفت و روب شد.

  • ۲۵ بهمن ۱۳۹۹
  • ۶۰۸ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان ضمن‌تبریک فرا رسیدن دهه مبارک‌ فجر خبر داد؛

با تلاش و آماده باش ۶۰ پاکبان سمنانی از ساعت ۵ صبح تا ۱۲ ظهر مسیر راهپیمایی در دو مرحله پاکسازی و رفت و روب شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان؛مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از اقدامات ویژه سازمان در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در راستای برگزاری باشکوه رزمایش و راهپیمایی ۲۲ بهمن و آماده باش ۶۰ پاکبان سمنانی خبرداد.

حمیدرضا پیوندی در تشریح این خبر گفت:با توجه به شیوع ویروس کرونا و برگزاری راهپیمایی و رزمایشی متفاوت از هر سال باحضور خودروها و موتورسیکلت، ۶۰ پاکبان سمنانی از ساعت ۵صبح تا ۱۲ ظهر از مسیر میدان امام حسین (ع) تا بلوار دفاع مقدس و مصلی را پاکسازی کردند.

وی درادامه افزود:از دیگر اقدامات این سازمان به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲بهمن جمع آوری ۲۴سرویس دپو پسماند بلاصاحب از سطح شهر ،تنظیف وضدعفونی سرویس های بهداشتی سطح شهر و مصلی بزرگ سمنان،شستشو وگندزدایی سطلهای زباله و آهک پاشی محوطه اطراف سطل های زباله می باشد.

این مقام‌مسئول درپایان خاطر نشان کرد:با توجه به برگزاری آیین افتتاحیه ساختمان اداری شهرک بازیافت در دهه فجر،شهروندانی که بیشترین درخواست بازیافت را از طریق سامانه سیوا به آدرس اینترنتی www.siva.semnan.ir را داده اند،با حضور مسئول کشوری در ۲۸ بهمن ماه ویژه دهه فجر قرعه کشی انجام خواهد شد.امید است با مشارکت وهمیاری همشهریان در مدیریت شهری شاهد شهری پاک و کشوری سربلند در تمام عرصه های نظام جمهوری اسلامی باشیم.