بانوان شهر بازی های دوران کودکی را مرور می کنند.

  • ۲۰ آبان ۱۳۹۸
  • ۹۴۱ بازدید

مشاور شهردار سمنان در امور بانوان گفت: در راستای ارتقا شادابی و نشاط مهربانوهای شهر جشنواره بازی های بومی محلی ویژه مهربانوهای شهر برگزار می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سمیه قاسمی مشاور شهردار سمنان در امور بانوان عنوان کرد: با برگزاری این جشنواره که ترکیبی از ۹ بازی از بازی های بومی محلی است مهربانوهای شهر لحظات خوشی را فارغ از کارهای خانه سپری کرده و با انرژی و شادابی مضاعف به خانه بازگشته و این شادابی را به خانواده منتقل می کنند.

وی اظهار داشت :این جشنواره در آستانه چهلمین سال بسیج و در رشته های لی لی برایتونیک، دال پلان، هفت سنگ مهارتی، حمل گونی، خروس جنگی، یه قل دوقل، حلقه بازی مادر و کودک، طناب کشی و گانیه برگزار می شود.

به گفته مشاور شهردار علاقمندان به شرکت در این جشنواره تا ۲۵ آبان فرصت دارند تا با شماره ۰۹۱۲۳۳۱۰۱۷۱ تماس گرفته یا به پایگاه های مقاومت ام ابیها و الزهرا (س) مراجعه فرمایند.

مسابقات ۷ آذر ماه در کانون دامغانیان در میدان کوثر سمنان برگزار خواهد شد.

این جشنواره به همت هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان سمنان و امور بانوان شهرداری و با مشارکت سپاه ناحیه سمنان، اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان و کانون دامغانیان برگزار می شود.