بانوان سمنانی رکاب زدند

  • ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
  • ۱۰۸ بازدید

به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت؛

بانوان سمنانی رکاب زدند

مسابقات دو و دوچرخه سواری بانوان به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت در سمنان با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: یک دوره مسابقات دو و دوچرخه سواری به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت در مجموعه پارک سیمرغ مرکز آموزش شهروندی برگزار شد.

امیر نجم با اشاره به اینکه این مسابقات با هدف توجه به ورزش بانوان در دو ایستگاه دو و دوچرخه سواری برگزار شد، اضافه کرد: در رده سنی بزرگسالان مریم میرزایی قهرمان شد، ریحانه کاشانی فر و و سمانه پور حسین به ترتیب به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

وی در ادامه اعلام کرد: در رده سنی نونهالان و نوجوانان ریحانه حاجی قاسمی،پرنیا صفا منصوری و فاطمه بختیاری عنوان های اول تا سوم را از آن خود کردند.

نجم با اشاره به اینکه برنامه ریزی و برگزاری مسابقات ورزشی در مناسبتها، موجب افزایش نشاط و تحرک و ترویج ورزش میان اقشار مختلف خواهد شد، اظهار داشت: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان هم با هدف ایجاد نشاط بین بانوان و حفظ سلامت روح و جسم این عزیزان همواره نسبت به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان در این استان اقدام کرده است.

این مسابقات جمعه بیستم خرداد ماه به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و با مشارکت هیئت ورزش های سه گانه شهرستان سمنان و باشگاه دوچرخه سواری بانوان رکاب زنان پیشرو برگزار شد.