بازگشایی کامل فاز اول بلوار فدک

  • ۱۲ دی ۱۳۹۸
  • ۱۲۸۰ بازدید

مدیر منطقه یک شهرداری سمنان مطرح کرد؛

بازگشایی کامل فاز اول بلوار فدک

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، الیاس افضلی از بازگشایی کامل فاز اول بلوار فدک حدفاصل بلوار علم و صنعت تا چهارراه احمدپناهی خبر داد.

وی افزود: این بلوار در دو لاین رفت و برگشت به صورت کامل بازگشایی شد و اهم فعالیت های صورت گرفته در این پروژه می توان به تملک چندین ملک، اجرای زیر سازی و آسفالت با همکاری سازمان عمران و باز آفرینی،اصلاح هندسی و اجرای کانیوو در ورودی بلوار با همکاری سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل، ایجاد فضای سبز در رفوژ وسط با همکاری سازمان سیما،منظر و فضای شهری، دیوارکشی و جدول گذاری و… نام برد.

مدیر منطقه یک شهرداری سمنان در ادامه تصریح کرد: این پروژه به منظور کاهش میزان ترافیک و دسترسی آسان برای همشهریان عزیز در دستور کار قرار گرفت و فاز اول آن به پایان رسید و فاز های بعدی آن در حال پیگیری و اجرا می باشد امیدواریم این پروژه که جز اولویت‌های شهرداری سمنان می باشد هر چه زودتر اتمام و به بهره برداری کامل برسد.

افضلی در خاتمه از تعامل و همکاری شهروندان با شهرداری ابراز امیدواری کرد و از زحمات همکاران شاغل در واحد املاک و حقوقی منطقه یک و تمام همکارانی که در راستای بازگشایی این بلوار با شهرداری به نوعی همکاری داشتند تشکر کرد.