بازدید و آموزش آتش نشانان سمنان از نردبان های آتش نشانی در ایستگاه های ۲۴ و ۳۷ سازمان آتش نشانی تهران

  • ۳۰ آذر ۱۴۰۱
  • ۵۶۴ بازدید

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی خبر داد:

بازدید و آموزش آتش نشانان سمنان از نردبان های آتش نشانی در ایستگاه های ۲۴ و ۳۷ سازمان آتش نشانی تهران

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی از بازدید یک روزه جمعی از آتش‌نشانان سمنان از نردبانهای امداد و نجات سازمان آتش نشانی تهران خبر داد.

رضا رهایی گفت : با توجه به خرید نردبان امداد و نجات برای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان و به منظور آشنایی اولیه آتش نشانان با این نردبان ، تعدادی از آتش نشانان مرتبط با این حوزه جهت آموزش و بازدید به ایستگاه های ۲۴ و ۳۷ سازمان آتش نشانی تهران اعزام شدند.

وی افزود : آتش نشان ها از نزدیک با نحوه عملکرد این خودروهای نردبان دار آشنا و اطلاعات اولیه را از کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران دریافت کردند.

در این بازدید محمود صفری مدیر منطقه ۸ عملیاتی آتش نشانی تهران و همچنین مدیران ایستگاه های ۲۴ و ۳۷ با برخوردی بسیار گرم به استقبال آتش‌نشانان سمنان آمدند.

صفری مدیر منطقه ۸ عملیات آتش نشانی تهران ، ضمن ابراز خوشحالی از حضور آتش نشانان سمنان گفت : بحث اول در در بین آتش نشانان ایران ، همکاری و مودت است و این بازدیدها باید به صورت مکرر و متقابل انجام شود تا در زمان حوادث همکاری و هماهنگی در جهت امداد رساندن به هموطنان به صورت مثبت انجام شود .

همچنین ایشان خواستار تعامل و انعقاد تفاهم‌نامه‌ای فیما بین آتش نشانی منطقه ۱۵ تهران و آتش نشانی سمنان شد .

این بازدید یک روزه ، یکشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۱ انجام شد .