بازدید معاون خدمات شهری شهرداری سمنان از ایستگاه های آتش نشانی

  • ۱۴ شهریور ۱۴۰۰
  • ۲۴۵ بازدید

رئیس سازمان آتش نشانی و‌خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد:

بازدید معاون خدمات شهری شهرداری سمنان از ایستگاه های آتش نشانی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان آتش نشانی گفت: معاون خدمات شهری شهرداری سمنان ، مهندس پیوندی با حضور در ایستگاههای آتش نشانی در سطح شهر و مناطق مختلف از ایستگاهها بازدید و با نیروی عملیاتی سازمان دیدار کرد و از نزدیک با مشکلات و کمبودها و … آشنا شد .

در این دیدار معاون خدمات شهری با عنوان این که تدابیر لازم در جهت تجهیز آتش نشان به امکانات لازم انفرادی و جمعی و همچنین تامین خدمات رفاهی این عزیزان در آینده ای نزدیک دیده شده ، از آنان خواست که همچون گذشته پرتوان و پرتلاش به فعالیت‌های خود ادامه دهند.

حمید پیوندی با بیان اینکه سازمان آتش نشانی یکی از سازمان های مهم شهرداری در حفظ جان و سلامت شهروندان بوده از آنان خواست که همچنان آمادگی خود را جهت ارائه عملکرد خوب و ارتقاء سطح ایمنی و کمک به شهروندان حفظ کرده و روز به روز از آمادگی بیشتری برخوردار شوند.

ایشان همچنین در مورد استقرار ساختمان جدید (ایستگاه شماره ۲) در همان منطقه حاضر(چهارراه شهید رجایی) و همچنین در نظر گرفتن ساختمان اداری در خور این سازمان و پرسنل خدوم درآینده نزدیک خبر داد و عنوان کردند: بزودی شاهد رقم خوردن اتفاقات خوب برای این سازمان و همکاران خواهیم بود.

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان سعید اسمعیل پور نیز در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از حضور معاونت محترم خدمات شهری در ایستگاههای سطح شهر سمنان خاطر نشان کرد: سازمان آتش نشانی با توجه به مسئولیت مهم و سنگینی که بر عهده دارد، نیازمند توجه و تجهیز همه جانبه است، لذا خواهشمندیم در این راستا شهرداری سمنان از هرگونه برنامه ای که توان امنیت و سلامت شهروندان را افزایش دهد پشتیبانی لازم را نماید.

در پایان تعدادی از آتش‌نشانان عزیز نقطه نظرات و درخواست های خود را جهت پیگیری ارائه نمودند .