بازدید مشترک میدانی از بازارچه های تحت نظارت سازمان ساماندهی مشاغل

  • ۸ مرداد ۱۴۰۱
  • ۱۰۶ بازدید

مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده‌های کشاورزی شهرداری سمنان خبر داد:

بازدید مشترک میدانی از بازارچه های تحت نظارت سازمان ساماندهی مشاغل

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل از بازدید مشترک میدانی بامعاونت خدمات شهری و رئیس هیئت مدیره از آخرین اقدامات زیربنایی سازمانی، غرف و بازارچه های محله محور و فعال سطح شهر خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،علیرضا جندقی گفت: بازدید فوق که پس از نشست کارگروه تنظیم بازار شهرستان و کمیته اقدام مشترک در فرمانداری شهرستان امروز، پنجم مردادماه سال جاری که با هماهنگی قبلی مدیرعامل سازمان انجام گردید، با هدف آشنایی از آخرین عملکرد و دستاوردهای سازمانی در جهت ایجاد، توسعه و گسترش غرف و بازارچه های محله محور تحت نظارت و رصد مستمر سازمان صورت گرفت.

وی در حاشیه این بازدید به بیان جزییات کامل واحدهای تجاری، کاربری های موجود، نوع قراردادها، قدمت بازارچه ها و… پرداخته و نسبت به تبیین برنامه ها و فعالیت های فنی، زیربنایی و در دست اقدام سال جاری سازمانی را یادآور گردید.

جندقی در پایان یاداور شد: بازدید از بازارچه های عرضه مستقیم میوه و تره بار و محصولات غذایی معلم مقابل سازمان صدا وسیما، بازارچه های نگارستان، فرهنگ، ترنج، نگین نما، ولایت شهرک بهاران برخی از برنامه های بازدید اخیر بشمار می آیند.