بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری انجام شد

  • ۲۳ فروردین ۱۳۹۹
  • ۷۹۴ بازدید

با حضور فرماندار سمنان ، اعضای شورای شهر و شهردار و معاونین شهرداری سمنان

بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری انجام شد

فرماندار سمنان ، اعضای شورای شهر و شهردار و معاونین شهرداری سمنان از پروژه های عمرانی شهرداری بازدید کردند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، دویست و پنجاه و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر سمنان ، میزبان فرماندار سمنان ، معاون عمرانی فرماندار ،اعضای شورای شهر، شهردار و معاونین و برخی از مدیران شهرداری سمنان با هدف رصد میدانی پروژه های شهرداری و رفع موانع و مشکلات اجرایی موجود بود.

حمید قاسمی ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی شهرداری سمنان، درباره ضرورت‌ها و دلایل برگزاری این برنامه گفت: یکی از مباحث مهم عمران شهری در این دوره مدیریت شهری سمنان توجه ویژه به بافت های ناکارامد شهری و حفظ و احیای بافت تاریخی سمنان است که منجر به افزایش کیفیت زندگی و رضایتمندی شهروندان می شود. برای بررسی آخرین وضعیت اجرایی پروژه های شهری و رصد میزان پیشرفت آنها بازدید های دوره ای انجام می شود تا بتوانیم طبق برنامه زمان بندی این پروژه ها را به اتمام برسانیم.

قاسمی اضافه کرد: تلاش مجموعه شهرداری سمنان این است تا با زمان بندی دقیق به اقدامات سرعت بیشتری دهیم و پروژه ها را طبق برنامه ریزی انجام شده و توصیه شهردار مبنی بر اتمام پروژه های شهری تا پایان امسال، به بهره برداری برسانیم.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی شهرداری سمنان به مهمترین پروژه های شهرداری را در برنامه بازدید مسئولان قرار داشت اشاره کرد و اظهار داشت : پروژه های زیادی از سوی شهرداری در حال انجام است و سعی می شود تا به صورت دوره ای برخی از پروژه ها را مورد رصد قرار دهیم . مهمترین پروژه های اولین برنامه بازدید در سال ۱۳۹۹ عبارتند از: بهسازی باغ راه انجیلا ، روند پیشرفت احداث کوشک خانواده فدک (باغ ایرانی) ، بلوار فدک ، روند پیشرفت احداث پل روگذر خیرآباد ، مرمت خانه پورحسینی ها ، مرمت خانه بهمن (موزه آب ) ،مرمت خانه طالب بیدختی ها ، مزرعه گردشگری کودک ، باغ گردشگری خانواده ، پارک هوشمند کودک ، بهسازی شهربازی سیمرغ ، روند پیشرفت ایجاد مرکز تخصصی کودک و خانواده در بوستان سیمرغ و احداث پارک بانوان.

قاسمی خاطرنشان کرد هم اکنون روند اجرایی این پروژه ها شتاب خوبی داشته و امیدواریم این طرح‌ها طبق برنامه زمان بندی مجموعه شورا و شهرداری بتواند ظرف چند ماه آینده به بهره برداری برسند.