ایجاد سامانه جامع منابع انسانی در دستور کار شهرداری سمنان

  • ۱۵ شهریور ۱۴۰۱
  • ۱۱۱ بازدید

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان مطرح کرد:

ایجاد سامانه جامع منابع انسانی در دستور کار شهرداری سمنان

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان گفت : با توجه به نقش کلیدی منابع انسانی و مدیریت آن در دستیابی به اهداف استراتژیک مدیریت شهری، تهیه سامانه جامع منابع انسانی شهرداری سمنان در دستور کار قرار دارد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، قاسم ملکدار در گفت و گو با خبرنگار ایمنا گفت : با توجه به نقش کلیدی منابع انسانی و مدیریت آن در دستیابی به اهداف استراتژیک مدیریت شهری و اینکه امروزه شاهد افزايش پيچيدگي و تغييرات ناشی از رشد فناوری در محيط کاري هستیم ، برنامه ريزي و مدیریت نيروي انساني از اهمیت بالایی برخوردار است .

ملکدار ادامه داد : در چنین شرایطی برای افزایش سرعت تصمیم گیری مدیریت شهری و سرعت دسترسی به اطلاعات منابع انسانی ، تهیه سامانه جامع منابع انسانی شهرداری سمنان در دستور کار قرار دارد .

وی با تاکید بر اینکه با اجرای این سامانه ، بزرگترین شفافیت در حوزه منابع انسانی شهرداری رخ می دهد افزود: در این سامانه کلیه خدمات پرسنل اعم از برنامه های آموزشی ، اطلاعات پرسنلی ، دستورالعمل ها ، حقوق و مزایا ، وضعیت پایش سلامت و پرونده الکترونیکی سلامت و دیگر موارد مشابه پیش بینی شده که از انعطاف پذیری خاصی برخوردار است .

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان ایجاد فروشگاه اینترنتی را از مزایای ویژه این سامانه برشمرد و گفت : با ایجاد این مزیت ، دسترسی کارکنان به مایحتاج روزانه تسهیل می شود .

ملکدار با تاکید بر اینکه نقش اول ثروت آفريني در هر سازمان را سرمايه هاي انساني تشکیل می دهد ، خاطرنشان کرد : ایجاد این سامانه به نحوی مستقیم در کارآمدی، اثر بخشی و بهره وری نیروی انسانی شهرداری موثر است .