اکران پیام های پیشگیری از کرونا در بیش از ۹۰ سازه اطلاع رسانی سطح شهر

  • ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
  • ۸۵۰ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد؛

اکران پیام های پیشگیری از کرونا در بیش از ۹۰ سازه اطلاع رسانی سطح شهر

بیش از ۹۰ طرح در سازه های شهر سمنان با پیام های بهداشتی و خود مراقبتی برای افزایش آگاهی مردم اکران شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با تاکید بر اینکه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان بر اختصاص بیش از ۹۰ سازه تبلیغاتی و اطلاع رسانی شهر به اکران پیام های بهداشتی و پیشگیری از کرونا، گفت: ۴۹۰ متر مربع بنرهای مربوط به پیام های بهداشتی و پیام های هشدار دهنده در خصوص ویروس کرونا از چهارشنبه هفتم اسفند ماه تا کنون به این امر اختصاص یافته است.

عباس بابایی افزود: علائم ویروس کرونا، روش های انتقال، گروه های در معرض خطر، هنگام بیماری در خانه بمانید، چگونه عطسه و سرفه نکنیم، شستشوی صحیح دست ها، رعایت فاصله با دیگران، پرهیز از لمس سطوح عمومی در مکان های شلوغ و … از جمله مطالبی است که جهت اطلاع رسانی به عموم مردم به نمایش گذاشته شده است.

وی در ادامه عنوان کرد: این بنرها در بیش از ۹۰ سازه شامل بیلبور، پرتابل شهری ، استند و استرابورد در مکان های پرتردد و پر ازدحام شهری در پل شهید شاطری، میدان راه آهن، میدان امام ، میدان مطهری، میدان نماز، روبروی مسجد آل محمد،میدان معلم،پل جهاد،جنب سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان ،ارشاد،میدان استاندارد ،بلوار قائم ،پارک سنگی،صنعتی ساز،میدان نور شمالی و استند ها از میدان سعدی به میدان امام ،بلوار مولوی، میدان کوثر،پل شهید شاطری، پل امیر کبیر و خیابان ،مطهری و … در معرض دید شهروندان قرار گرفته است.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: امیدوارم شهروندان با بهره گیری از این اطلاعات و پیام های بهداشتی و خودمراقبتی از ابتلا به کروناویروس جلوگیری کنند.

وی تاکید کرد: هیچ زمانبندی‌ای برای پایان اکران معین نشده و تا زمانیکه نیاز باشد این پیام ها در شهر سمنان به نمایش در خواهد آمد.