اولین جلسه کارگروه تخصصی آموزش ،ایمنی ،پیشگیری ، تربیت بدنی و عملیات در سازمان آتش نشانی سمنان برگزار شد

  • ۱۱ اسفند ۱۴۰۰
  • ۳۰۱ بازدید

برگزاری اولین جلسه کارگروه تخصص در سازمان آتش نشانی

اولین جلسه کارگروه تخصصی آموزش ،ایمنی ،پیشگیری ، تربیت بدنی و عملیات در سازمان آتش نشانی سمنان برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،سرپرست سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان گفت: اولین جلسه کارگروه تخصصی آموزش … در راستای برنامه ریزی سازمانی و ایجاد کارگروهای تخصصی جهت پیشبرد بهتر اهداف سازمانی به منظور بررسی و تشریح برنامه های این کارگروه با حضور اعضاء در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان برگزار شد .

رضا رهایی در ادامه هدف از تشکیل اولین جلسه کارگروه تخصصی اموزش،ایمنی،پیشگیری، عملیات و تربیت بدنی را آشنائی با اعضای کارگروه و اعلام شرح وظایف این اعضا و کارگروه عنوان کرد و گفت: اعضای کارگروه از سرپرست و‌معاونت سازمان ، روسای ایستگاهها ، روابط عمومی و اداره آموزش و تربیت بدنی سازمان آتش نشانی سمنان تشکیل شده است.

وی خاطرنشان کرد: در این‌جلسه در مورد برنامه های پیشنهادی اداره آموزش ، ایمنی و‌پیشگیری سازمان آتش نشانی در سال جدید بحث و تبادل نظر شد و پیشنهاداتی نیز از طرف اعضای کارگروه جهت پیشبرد بهتر برنامه های آموزشی ، عملیات و آمادگی جسمانی نیروها مطرح شد .

سرپرست سازمان آتش نشانی سمنان تاکید کرد : در ادامه برنامه ریزی های صورت گرفته جهت پیشبرد بهتر اهداف سازمانی در مدیریت جدید سعی بر این شد با تشکیل کارگروه های تخصصی در حوزه های مختلف سازمان برنامه ها بصورت هدفمند و منظم پیگیری و اجرا شود .

رهایی در پایان یادآور شد : کارگروه های تخصصی تشکیل شده در این سازمان عبارت اند از ۱_ کارگروه آموزش،ایمنی،پیشگیری،عملیات و تربیت بدنی ۲_کارگروه منابع انسانی و رفاهی ۳_کارگروه مالی و منابع درآمدی۴_کارگروه روابط عمومی و اطلاع رسانی و در پایان۵_ کارگروه ماشین آلات،تجهیزات، ارتباطات و فن آوری اطلاعات که هرکدام با محوریت و‌موضوعات مرتبط به خود به ترتیب در حال تشکیل و برگزاری می باشد.